Kontakt: Zadzwoń do nas Napisz do nas Śledź nas: Facebook Instagram YouTube
języki świata
  • język Polski
  • język Angielski
  • język Niemiecki
  • język Ukraiński

Wioska Fantasy oferuje wiele różnorodnych usług, które spełnią oczekiwania każdego gościa.

Wioska Fantasy jest otwarta na przyszłą współpracę zarówno z firmami, które chciałyby zorganizować swoje wydarzenia w 2024 roku, jak i na przygotowanie dla klienta eventu pod konkretne zamówienie. Mamy doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych, obozów artystycznych i szkoleniowych oraz oczywiście larpów. Zapewniamy wyjątkową atmosferę i mnóstwo możliwości dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
Oferty dla firm i grup zorganizowanych wyceniamy indywidualnie. Prosimy o kontakt ze szczegółami potrzeb.

Wioska Fantasy może udostępnić do 100 miejsc do spania. Warunki hostelowe. W każdym z pomieszczeń jest dostęp do gniazdek elektrycznych oraz skrzyń do przechowywania rzeczy. Wioska posiada odpowiednie miejsca pod rozstawienie dodatkowych namiotów, możemy pomóc z wynajmem.

Na terenie Wioski rozmieszczono 12 toalet oraz 10 pryszniców. Istnieje możliwość rozstawienia dodatkowych toalet i pryszniców przenośnych wedle potrzeb. Wioska posiada zaplecze kuchenne oraz barowe. Dostępna jest wiata ogniskowa z opuszczaną kratą grillową. Jest możliwość wynajęcia dodatkowej obsługi.